Салон краси
Карбокситерапия

Карбоксітерапія

Здорова, молода, красива і ніжна шкіра про це мріє кожна представниця прекрасної статі, незалежно від віку. І сьогодні для того, щоб втілити подібну мрію в життя не потрібно проводити складні, тривалі і неприємні процедури, досить відправиться в салон краси «Афродіта» на сеанс карбоксітерапії.

Карбоксітерапія – що це?

Дія Carboxy-терапії грунтується на використанні в лікувальних цілях вуглекислого газу. Завдяки йому швидко розширюються судини, що допомагає забезпечити приплив кисню. В результаті шкіра насичується необхідними компонентами. Крім того, активізується циркуляція крові, поліпшується її метаболізм. Як підсумок – вироблення колагену, який відповідає за пружність і тонус шкіри. Це в свою чергу дозволяє вирішити такі проблеми, як в’янення шкіри, сірий колір обличчя, мішки під очима. Іншими словами дана методика дозволяє отримати «чарівний» ефект омолодження.

Результати карбоксітерапії. Чого очікувати?

 • Рівний і здоровий тон обличчя;
 • Миттєве усунення набряку шкіри і темних кіл під очима;
 • Підтягнута і пружна шкіра;
 • Нормалізується робота сальних залоз;
 • Усунення дрібних зморшок (великі – стають менш вираженими);
 • Усунення пігментних плям;
 • Відновлення захисних функцій шкіри;
 • Усунення запалення шкіри і ін.

Важливо! Результат буде помітний вже після першого відвідування косметолога.

Carboxy-терапія в Харкові. Як проводиться?

Наш салон краси готовий запропонувати Вам проведення неінвазивної або безін’єкційна карбоксітерапіі, яка підходять, як для молодої, так і зрілої шкіри. Дана процедура абсолютно безпечна і не доставляє дискомфорту. Тепер більш детально про етапи проведення процедури:

 1. Якісне очищення. Шкіру обробляють спеціальним лосьйоном, проводять скрабірованіе і наносять кислотну маску для усунення «мертвого» шару.
 2. Нанесення спеціального гелю і маски-активатора на 20-30 хвилин – основний етап процедури.
 3. Нанесення захисного крему за типом шкіри.

Вся процедура займає близько 50-60 хвилин. Косметолог нашого салону для отримання бажаного результату рекомендує проводити її курсами: 3-4 сеансу по 1 разу в тиждень. В подальшому – 1 раз на місяць для підтримки вже отриманого результату. Для посилення ефекту карбоксітерапіі можна поєднувати з поверхневими пілінгами.

Запрошуємо Вас оцінити принади даної процедури. Запис за телефоном: +38 (057) 716-06-07. Завжди раді бачити Вас за адресою: проспект Московський, 252.

Позвоните нам