Салон краси
Шугаринг

Шугарінг

Досить часто можна почути про те, що цукор називають білою «смертю» або «вбивцею» фігури? Тому практично кожна жінка намагається зменшити споживання подібного продукту. Однак … майстра салону краси «Афродіта» витягли силу «ворога» і використовують його для проведення м’якої епіляції – шугарінг для того, щоб порадувати своїх клієнток гладкою і красивою шкірою.

Шугарінг – що це? Як проводиться процедура?

Дана косметологічна процедура для видалення небажаного волосся з поверхні тіла має на увазі використання спеціальної пасти, до складу якої входить тростинний і фруктовий цукор, лимонний сік і вода. Так, безпосередньо перед шугарінгом необхідна область тіла очищається знежирюючим лосьйоном, після чого косметолог розігріває і розминає руками до потрібної консистенції необхідну кількість пасти і  наносить її на шкіру проти росту волосся.

Потім цукрова маса видаляється різким рухом у напрямку росту волосся. Після видалення волосся легкими масажними рухами на шкіру наноситься гель, який володіє заспокійливою і протиподразнювальною дією, а також сприяє уповільненню росту волосся.

Важливо! Цукрова маса щільно огортає навіть коротке і тонке волосся, міцно прилипаючи до нього. В результаті вдається досягти максимального ефекту – гладка і ніжна шкіра. Крім того, цукор є прекрасним скрабом, дрібні частинки якого ніжно піклуються про красу і здоров’я Вашої шкіри.

 

На яких ділянках тіла виконується шугарінг? Які існують особливості?

Дана методика дозволяє видаляти волосся мало не з будь-якої ділянки шкіри: обличчя, руки, ноги, область бікіні, пахви і ін. Виходячи з ділянки тіла, на якому буде виконуватися процедура, підбирається цукрова паста відповідного ступеня м’якості. Так, для видалення м’якого  (пушного) волосся, наприклад, в області верхньої губи, де наша шкіра надзвичайно ніжна, використовується м’яка паста. У разі більш жорсткого волосся (руки, ноги) застосовується паста середньої м’якості. Нарешті, жорстка паста необхідна для епіляції пахв і паху, тому що в цих областях тіла волосяні цибулини найбільш міцні.

Важливо! Косметолог салону краси «Афродіта», вибираючи тип пасти, в обов’язковому порядку враховує індивідуальні особливості Вашої шкіри і росту волосся.

 

Шугарінг і епіляція воском. В чому різниця?

Деякі помилково плутають дані, по суті, абсолютно різні процедури. Так, при проведенні воскової епіляції віск захоплює лише частину волоса, яка розташовується над поверхнею шкіри, при цьому цукор проникає більш глибше – в устя волосяних фолікулів. У підсумку за допомогою шугаринга вдається більш якісно видаляти небажане волосся, так як даної процедури під силу усунути навіть дрібне і коротке волосся (2-4 мм).

Шугарінг: боляче чи ні?

Як Ви розумієте, обидві процедури, описані раніше, не характеризуються наявністю приємних відчуттів. Однак кожній представниці прекрасної статі відома така істина: «Краса вимагає жертв!» Природно, про серйозні жертви не йдеться. Неприємні відчуття, як правило, присутні лише під час перших 2-х сеансів, потім волосся стає більш тонкими, а цибулини слабшими, тому процедура практично не буде доставляти Вам дискомфортних відчуттів. Фахівці рекомендують проводити шугарінг кожні 2-4 тижні (залежить від індивідуальних особливостей росту волосся).

Шугарінг в Харкові. Де виконати?

Хочете стати власниці гладкою і ніжної шкіри? Запрошуємо Вас в салон краси «Афродіта» на Московському проспекті. Досвідчений майстер правильно оцінить товщину і жорсткість волосся, що видаляється,  стан Вашої шкіри і підбере пасту необхідної твердості. Крім того, наш фахівець дасть Вам рекомендації з приводу догляду за шкірою після процедури.

Раді бачити Вас в нашому салоні за адресою: проспект Московський, 252. Запис за телефонами: +38 057 716 06 07; +38 050 081 00 47; +38 063 713 62 65; +38 068 308 07 07.

 

Позвоните нам