Салон краси
Гель-лак «Shellac», «Jessica», «Kodi»

Гель-лак «Gloss», «Reforma», «Fox»

Сьогоднішній ритм життя все менше залишає часу приділити увагу собі і догляду за нігтями. Пофарбовані звичайним лаком нігті вже на 3 – 4 день виглядають зовсім не  привабливо, а часу сходити в салон немає, та й в домашніх умовах манікюр виходить не так ідеально. Для тих, хто піклується про красу своїх нігтиків і мріє, щоб ефект від походу в салон краси тримався якомога довше – салон «Афродіта» пропонує сучасний манікюр з використанням гель-лаків «Gloss», «Reforma», «Fox». Це і гель, і лак в одному флаконі. На відміну від нанесення гелю, яким роблять нарощування, гель-лак не вимагає спилювання нігтьової пластини, тим самим не псує структури нігтів, а в порівнянні зі звичайним лаком – набагато довше і міцніше тримається.

Манікюр з нанесенням гель-лаку практично не відрізняється від процедури догляду за нігтями з використанням звичайного лаку.

Після попередньої процедури манікюру на підготовлені нігті наносять базовий гель, 1 або 2 шари кольорового гель-лаку і завершальний шар закріплювача. Кожен шар просушується під ультрафіолетовою лампою. Процедура може зайняти близько години, але в завершенні Ви отримуєте гарний манікюр з повністю висохлим лаком, якому не страшні ні прання, ні миття посуду. Тривалість носіння такого манікюру індивідуальна і в основному залежить від швидкості росту кутикули. Хоча гель-лак може триматися на нігтях до 3 тижнів, причиною чергового походу в салон найчастіше ставати відростання кутикули і нового ненафарбовані нігтя.

Зняття гель-лаку проводиться в салоні. Тут теж є свої переваги – його не потрібно спилювати як гель. Нігті обробляють за допомогою спеціальної рідини і загортають в фольгу на 7 – 10 хвилин, після чого гель-лак легко видаляється з нігтя дерев’яною паличкою. Манікюр з використанням гель-лаку абсолютно не вимагає перерв, якщо ви того не захочете.

Майстри нашого салону готові запропонувати різноманітну палітру колірних рішень гель-лаків фірм «Gloss», «Reforma», «Fox». Міцне, блискуче, доглянуті нігті, завжди підходять вашому стилю будуть радувати вас протягом довгого часу.

Позвоните нам