Салон краси
Чистка лица

Чистка обличчя

Професійне чищення  обличчя дозволяє очистити і звузити закупорені пори, зробити шкіру гладкою, пружною, знизити виділення шкірного сала. Це одночасне омолодження, очищення, зволоження та живлення. Дана процедура вимагає стовідсоткової стерильності, очищення пір не рекомендується проводити в домашніх умовах.

Косметологічний кабінет салону краси «Афродіта» пропонує своїм відвідувачам два види чищення обличчя : механічна (ручна) і ультразвукова.

Механічна чистка обличчя

Вважається на сьогоднішній день найефективнішим способом. В процесі проведення процедури лікар-косметолог за спеціальною технологією виконує глибоке очищення. Залежно від стану і чутливості шкірних покривів пацієнт може відчувати певний дискомфорт. Але вже на наступний день після процедури шкіра буде виглядати сяючою, пружною і здоровою.

Ультразвукова чистка обличчя

Більш щадна – вона не зачіпає молодий шар епідермісу, прибираючи при цьому лише поверхневі забруднення, очищаючи і звужуючи пори. Чистка ультразвуком має відбілюючий і вирівнюючий ефект, вимагає мінімального відновного періоду. Вона повністю безболісна і дозволяє не тільки очистити, а ще й зволожити шкіру, розгладити дрібні зморшки.

Позвоните нам