Салон краси
Долговременная укладка бровей – Вы идеальны всегда и везде

Довготривале укладання брів – Ви ідеальні завжди і скрізь

Довготривале укладання брів – популярна салонна процедура, яка дозволяє полегшити щоденну б’юті-рутину, заощадити час і мати просто незрівнянний вигляд. Таке укладання дає можливість підтримувати бездоганну форму брів протягом 3-7 тижнів (термін залежить від складу, який використовується для укладання та Вашого догляду після процедури), враховуючи, що для цього зовсім не потрібно прикладати будь-яких зусиль. Ви ідеальний завжди та скрізь – це факт!

У чому полягає суть процедури?

Довготривале укладання брів – Ви ідеальні завжди і скрізьДовготривале укладання брів передбачає зміну положення кожної волоски. У результаті майстер задає їм потрібний напрямок, надає більше обсягу та дарує відчуття легкості.

Довготривале укладання брів або ламінування брів – це унікальна процедура, яка дозволяє зафіксувати волоски в потрібному положенні, надати їм гарну форму, а також позбавити необхідності щодня користуватися фіксуючими гелями. Весь наступний місяць брови будуть виглядати свіжорозчесаними – і дуже природними.

Завдяки цій процедурі брови відновлюються та стають красивішими.

При цьому для збереження тривалого результату слід дотримуватися рекомендацій майстра з догляду за бровами:

  • рекомендується не використовувати косметичні засоби, до складу яких входять олії;
  • варто відмовитися від процедур, які піддають цю область механічному впливу (пілінги та ін.).

Після того, як ефект перестане бути помітним, фахівці нашого салону рекомендують зробити повторну процедуру через 2-2,5 місяці.

Як проводиться довготривале укладання брів. Основні етапи

  1. Наноситься підготовчий склад, який розм’якшує структуру волосків, а також зволожує їх.
  2. Далі наноситься склад, завдання якого задати новий напрямок волосків, а також укласти їх так, щоб не було втрати легкості та об’єму.
  3. На завершальному етапі знаходиться склад, який знімає залишки попередніх засобів, надає волоскам бархатистість і здоровий блиск, а також бере участь у стимуляції фолікулів.

За часом процедура займає близько 30-40 хвилин, все залежить від вихідного стану Ваших брів та часу витримки складів.

Навіщо виконувати укладання брів?

Погодьтеся, що не завжди природний напрямок росту волосків нас влаштовує. Тому виникає бажання трохи підкоригувати існуючу картину, адже брови повною мірою впливають на наше сприйняття людського погляду не менше, ніж очі. Наприклад, опущені волосся роблять наш погляд більш важким, а також додають нам кілька зовсім непотрібних років.

При цьому, якщо волоски брів зачесати нагору, ситуація кардинально змінюється – погляд стає більш відкритим і розкритим, а саме обличчя здається свіжішим, молодішим і підтягнутим.

Переваги довготривалого укладання брів

Довготривале укладання брів – справжній порятунок для кожної представниці прекрасної статі:

  • дарує бровам завжди доглянутий вигляд у будь-який час доби та у будь-які погодні умови;
  • додає візуального об’єму та густоти рідким волоскам;
  • заощаджує час при макіяжі.

Що стосується протипоказань до процедури, то їх мінімум, але все ж вони є – не варто робити ламінування брів у випадку, є подряпини/садки/роздратування.

Довготривале укладання брів (Харків)

Довготривале укладання брів – процедура, яка дає просто вражаючий результат і що важливо на тривалий період часу. Вам більше не доведеться витрачати час на укладання брів, адже вони завжди будуть ідеальними. Пропонуємо Вам особисто переконатися в цьому та запрошуємо до салону краси «Афродіта» на Московському проспекті.

Позвоните нам