Салон краси
Биозавивка волос

Біозавивка волосся

Кучеряве волосся ніколи не виходять з моди! Воно надає образу сексуальності, грайливості і жіночності! Ви давно мріяли про розкішні кучері, але боїтеся нашкодити своєму волоссю? Майстри салону краси «Афродіта» (на Московському проспекті) пропонують Вам отримати кучеряві локони, не жертвуючи здоров’ям волосся, за допомогою біозавивки.

Біозавивка Mossa від «Green Light» і біозавивка «Davines» в Харкові

Для біозавивки ми не застосовуємо традиційні препарати, які містять аміак, перекис водню та інші шкідливі для волосся речовини. У своїй роботі ми використовуємо сучасні та інноваційні засоби для завивки волосся від італійських виробників «Green Light» і «Davines», які в своєму складі містять білок цістеамін, аналог цистеїну, що входить до складу волосся, і натуральні компоненти. Ці елементи делікатно впливають на кожну прядку, не руйнують структуру волосся і забезпечують ефективний результат.

Переваги біозавивки, виконаної в салоні краси «Афродіта»:

 • Ви надовго забудете про плойки, бігуді і постійні потреби укладати волосся.
 • Нова зачіска і розкішні локони Вас будуть радувати від 3-х місяців і більше.
 • Така завивка додасть обсягу навіть самому тонкому волоссю;
 • Ми використовуємо засоби, які мають щадний вплив на волосся і дають прекрасний кінцевий результат.
 • З Вами будуть працювати справжні майстри своєї справи з великим досвідом роботи, в умілих руках яких Ви отримаєте бажані кучері!

Як проходить биозавивка? Етапи процедури:

 1. Сначала мастер оценит Ваши волосы – их структуру и состояние,  а также кожу головы.  Это необходимо для того, чтобы подобрать правильный состав для завивки.
 2. Затем мастер узнает о Ваших пожеланиях и сделает пробный локон, для того, чтобы Вы убедились, что получите именно тот результат, который хотели.
 3. Потом волосы моются с применением специального шампуня, который раскрывает волосяные чешуйки.
 4. Следующий шаг – волосы накручиваются на бигуди и на них наносится препарат для завивки. Компоненты препарата проникают вглубь каждого волоска и насыщают его белком, который густеет и скрепляется, образуя желаемые локоны.
 5. Затем мастер наносит нейтрализатор, способствующий сгущению белка. Он не сушит и не меняет цвет волос.
 6. В конце процедуры на локоны наносят фиксатор, который увлажняет волосы, возвращает их натуральный кислотно-щелочной баланс и защищает поверхность стержня. Таким образом, кутикулы волос закрыты, и они укреплены изнутри.

 

 1. Спочатку майстер оцінить Ваше волосся – його структуру і стан, а також шкіру голови. Це необхідно для того, щоб підібрати правильний склад для завивки.
 2. Потім майстер дізнається про Ваші побажання і зробить пробний локон, для того, щоб Ви переконалися, що отримаєте саме той результат, який хотіли.
 3. Потім волосся миється із застосуванням спеціального шампуню, який розкриває волосяні лусочки.
 4. Наступний крок – волосся накручується на бігуді і на них наноситься препарат для завивки. Компоненти препарату проникають всередину кожного волоска і насичують його білком, який густіє і скріплюється, утворюючи бажані локони.
 5. Потім майстер наносить нейтралізатор, що сприяє згущенню білка. Він не сушить і не змінює колір волосся.
 6. В кінці процедури на локони наносять фіксатор, який зволожує волосся, повертає їх натуральний кислотно-лужний баланс і захищає поверхню стрижня. Таким чином, кутикули волосся закриті, і вони укріплені зсередини.

Тривалість процедури біозавивки до двох годин, в залежності від довжини і густоти волосся.

Після сеансу Ви отримаєте пружні і природні завиті локони здорового волосся!

Ми чекаємо Вас в нашому салоні, який знаходиться на Московському проспекті, 252, щодня з 9:00 до 19:00.

Зробіть новий виток у своєму житті!

 

Позвоните нам