Салон краси
Уход за кожей рук и ног

Догляд за шкірою рук і ніг

Шкіра рук надзвичайно чутлива до впливів зовнішнього світу. Вітер, мороз, різні мийні засоби здатні сильно зашкодити їй, викликаючи сухість, лущення, почервоніння. А наші ніжки так часто страждають від незручного, тісного взуття. Тріщини, натоптиші, мозолі роблять нашу ходу нестерпно болючою. Майстри салону «Афродіта» допоможуть впоратися з будь-якими труднощами, дбайливо подбають про здоров’я і красу Ваших рук і ніг.

Догляд за шкірою рук і ніг в Харкові

Наші майстри мають в своєму арсеналі широкий спектр косметологічних процедур, щоб зробити шкіру Ваших рук і ніг ідеальною. Очищаючі пілінги, допоможуть позбавити шкіру від зайвих відмерлих клітин. Зволожуючі і живильні маски, креми на основі натуральних рослинних компонентів допоможуть впоратися з сухою, яка втратила пружність шкірою.

Просто незамінним пом’якшувальним, омолоджуєчим і тонізуючим засобом, що додає незвичайну ніжність шкірі рук і ніг, є парафінотерапія.

Розігрітий до 50 – 55 градусів і розтоплений в спеціальній ванні парафін на 20 – 30 хвилин наноситься на необхідну область. Завдяки теплому парафіну поліпшується кровообіг, лімфовідтікання, активізується регенерація клітин. Парафінотерапія здатна поліпшити пружність шкіри, її еластичність, успішно позбавити п’яти Ваших ніжок від тріщин.

Професійний догляд за шкірою рук і ніг здатний ефективно і на тривалий термін подарувати здоровий і привабливий вигляд шкірі ваших рук і ніг.

Позвоните нам