Салон краси

Про салон

Раді вітати Вас на сторінках сайту салону краси «Афродіта».

Салон краси «Афродіта» у Харкові - це тепла атмосфера і турботливий, привітний персонал. Ми пропонуємо клієнтам широке розмаїття косметологічних, перукарських послуг, нігтьовий сервіс, корекцію фігури, солярій.

Завдяки великому досвіду роботи, наші майстри здатні запропонувати Вам повний комплекс послуг для турботи про Ваше здоров'я, красу, збереження молодості.

В роботі використовується сучасне обладнання та професійна європейська косметика найвищої якості. Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені, що кожна хвилина, проведена в салоні краси «Афродіта» пройде з максимальною користю і комфортом! Оптимальне поєднання ціни та якості запропонованих послуг, безумовно, порадують всіх клієнтів. Затишна обстановка і домашня атмосфера перетворять відвідування салону в дійсно райську насолоду!

При виникненні у Вас будь-яких додаткових питань з приводу послуг салону краси «Афродіта», їх вартості або режиму нашої роботи - звертайтеся за контактними телефонами, вказаними на сайті. Наш адміністратор надасть більш розгорнуту інформацію з усіх питань.

Гарного настрою! Приходьте, ми завжди Вам раді!

Позвоните нам