Салон краси
Восстановление волос с помощью аппарата Molecule Professional

Відновлення волосся за допомогою апарату Molecule Professional

На сьогоднішній день сучасний світ перукарських послуг пропонує жінкам різні процедури і технології, спрямовані на відновлення волосся. Сьогодні хочемо познайомити Вас з однією з них – процедура відновлення і лікування волосся за допомогою апарату Molecule Professional. Ми звернемо Вашу увагу на те, в яких випадках варто чекати відмінного результату, на методику проведення процедури і інші не менш важливі нюанси.

Як працює апарат Молекула Профешнл або як проходить лікування волосся?

Для Відновлення волосся використовується професійнe косметика, відповідна для Вашого типу волосся. Апарат необхідній для того, щоб пожівні речовини максимально швидко і глибоко надійшли в структуру волосся. Про що можна говорити в результаті? В першу чергу це поліпшення структури волосся, а також йог зволоження, блиску, еластичністі і пружності.

Важливо відзначити, що при традиційному нанесенні засобу на волосся відновлюється всього лише близько 20-25% , при цьому 75-80%  засобу просто напросто змивається водою. До того ж і часу традиційна процедура триває довше. Адже необхідно чекати не менше 30-40 хвилин, поки засіб вбереться. При цьому вищеописаний апарат сприяє роздрібненню структури відновлювальної косметики до пароподібного стану, завдяки чому вона досить легко потрапляє в структуру волосся.

Ви можете бути переконані в тому, що результат вразить Вас. Адже не відбувається втрат засобу.  Він практично в повному обсязі проникає в волосся і виконує своє головне завдання – харчування, зволоження і відновлення. Варто також відзначити, що волосся не стає важчим,  не набуває жирного блиску. Воно має максимально природний вигляд.

 

Пристрій і особливості апарату Molecule Professional. На що варто звернути увагу?

В першу чергу це те, що є 2 пластини (інфрачервона і ультразвукова). Так, ультразвукові хвилі необхідні для роз’єднання молекул води і протеїнів, що входять до складу косметики для волосся. Завдяки цьому засіб надходить глибоко в структуру волосся. Інфрачервона складова апарату в свою чергу відповідає за спайку амінокислот і запечатування кутикули. В результаті не тільки відновлюється структура волосся, але і підвищується їх міцність і еластичність. Волосся стає більш пружним, зволоженим, здоровим, блискучим і об’ємним.

Відновлення волосся після фарбування і закріплення кольору. Чи це можливо?

Безперечно, можливо. Фарбування волосся дозволяє кожній представниці прекрасної статі змінити свій імідж, проявити свою індивідуальність і яскраво виділитися з натовпу. На жаль, під час даного процесу наше волосся невблаганно страждає. Так, під час фарбування лусочки волосся розкриваються, при цьому структура волосся змінюється і, як Ви самі розумієте, далеко не в кращу сторону. В результаті підвищується пористість волосся. Це, отже, призводить до того, що насичений колір дуже швидко стає тьмяним і непривабливим.

Але сьогодні перервати таку закономірність можна. Для цього досить використовувати протеіно-, кератіновмісткі засобі і апарат Molecule Professional. Ще раз звертаємо Вашу увагу на те, що ультразвукові хвилі апарату дозволяють поживним речовинам проникнути глибоко в структуру волосся, а хвилі інфрачервоного діапазону сприяють закриттю волосяних лусочок. В результаті волосся максимально збагачуються поживними речовинами, а колір зберігається на довгий час.

У яких випадках ще використовується дана технологія?

Ще раз хочемо підкреслити, що можна використовувати різну косметику для волосся, виходячи з Ваших побажань.

Ціна на ультразвукове відновлення і лікування волосся

Ми впевнені, що багатьох представниць прекрасної статі зацікавила дана процедура. Тому досить актуальним буде питання про ціну на неї. Так, ціна залежить від вибраної базової процедури. Визначаємося з нею і додаємо 50 грн. Ось Вам ціна на ультразвукове відновлення. Наприклад, в разі, 3D-ламінування вона становитиме від 400 грн, виходячи з довжини і густоти волосся. Ознайомитися з цінами на послуги салону Ви можете в розділі «Прайс».

Відновлення волосся за допомогою апарату Molecule Professional в Харкові

Даний апарат не залишив байдужими і підкорив прекрасну половину Італії, Японії та Іспанії. Тепер і в українських жінок є прекрасна можливість оцінити таку новинку. Для цього запрошуємо Вас в салон краси «Афродіта» на ХТЗ. Здорові і гарне волосся завжди будуть в моді. Пам’ятайте про це!

Запис за телефонами: +38 (050) 081-00-47; +38 (063) 713-62-65; +38 (068) 308-07-07.

 

Позвоните нам