Салон краси

Лікування, зволоження, реконструкція волосся

Стан наших волосся – це відображення здоров’я людини. Звичайно ж, приємно бачити блискуче, здорове, доглянуте, гарне волосся. Власникові такої розкоші можна тільки позаздрити.

Однак не всім вдається зберегти здоров’я і красу волосся. Різні захворювання і стреси роблять волосся сухим, тьмяним, починає випадати, іноді ж волосся стає більш жирним. Чи не найкращим чином на волоссі відбивається шкідлива звичка господині – куріння. Волосся починає виглядати слабким і тьмяним. Прийом медикаментів, застосування неякісних барвників, часте знебарвлення або просто не належний догляд за волоссям також не додасть йому здоров’я і привабливості. Що ж робити?

На сьогоднішній день існує декілька видів відновлення або лікування волосся: ламінування, біовідновлення, глазурування і кератинове відновлення волосся. А тепер про все по порядку.

Ламінування волосся в салоні краси

Ламінування – процедура, призначена для лікування пересушеного або пошкодженого волосся. Заснована вона на обволіканню волоса натуральною целюлозною плівкою, таким чином, ховаються шорсткості і місця пошкодження волосся, а також проводиться зволоження. Нанесений склад захищає волосся від термального впливу, пилу, негативного впливу солей. Волосся виглядає більш густим і еластичним.

Відновлення структури пошкодженого волосся, глибоке зволоження

Біовідновлення або реконструкція – лікувальна салонна процедура, що дозволяє відновлювати і внутрішню, і зовнішню структуру волоса. Волосся насичуються природними необхідними компонентами, а саме керамидами і олигоминералами, що містяться в  білковому коктейлі, що наноситься на волосся. Такі біологічні речовини мають властивість від процедури до процедури накопичуватися в волоссі і відновлювати його по всій довжині. Ваші локони будуть виглядати еластичними і сильними. Після біовідновлення рекомендується проводити ламінування, щоб закріпити ефект реконструкції. Рекомендується 1 раз в 2-4 місяці.

Блискуче і здорове волосся методом глазурування

Глазурування застосовується для сухого, тонкого, ослабленого волосся і посічених кінчиків. Спеціальна глазур наноситься по всій довжині волосся, в своєму складі має кераміди і зволожуючі компоненти. Після промивання волосся очищується шампунем і легкого підсушується, майстер наносить густий склад і рівномірно розподіляє по всій довжині волосся. Зазвичай, такий склад наноситься кілька разів – волосся вбере стільки, скільки потрібно. Проникаючи в волосся, глазур утворює плівку, яка вирівнює пошкоджені ділянки, запаює волосся, потовщує його і піднімає біля коріння. Триває процедура близько години і після неї волосся виглядає більш густим і доглянутим. Ця процедура більше естетична, ніж лікувальна. До того ж, глазур протримається на волоссі близько місяця, після все доведеться повторити.

Кератинове зволоження волосся – природне безпечне відновлення

Кератинове відновлення волосся або Кератерм має два завдання: відновити волосся після хімічних завивок, випрямлень, фарбування, негативного впливу сонця, вітру, хлорованої води і вирівняти його по всій довжині. Рекомендується дана процедура також при ламкості, сухості, пошкодженні волосся і посічених кінчиках.

КЕРАТЕРМ починається з очищення волосся спеціальним шампунем, що розкриває волосяні лусочки. Далі слідує рівномірне і рясне нанесення кератинового складу на волосся. Після спеціальною праскою вирівнюють волосся, при цьому кератин запаюється в волосся (лусочки), але не пошкоджує його. Тривати процедура може до 4 годин, в залежності від довжини волосся. Рекомендується не частіше 1 раз на 3 місяці.
Відбувається нехімічне випрямлення волосся азіатського і афроамериканського типів, зволоження, відновлення блиску і еластичності волосся. Протягом 3-х діб не рекомендується мити волосся і збирати їх в косу або пучок. Після цього – все, що душі завгодно. Волосся залишаться рівними і блискучими.

Довірте турботу про своє волосся професіоналам і кожен раз, підходячи до дзеркала, Ви будете посміхатися і насолоджуватися своїм відображення!

 

Позвоните нам