Салон краси

Уход L’anza. Реконструкція волосся

Реконструкція (протезування) волосся від L’anza (США) – одна з кращих процедур по догляду за волоссям в усьому світі. Вона призначена для відновлення навіть критично пошкодженого волосся. Даний догляд захищає структуру локонів від хімічних (фарбування, завивка) або механічних пошкоджень (грубе розчісування, начесиваніе волосся, постійне носіння хвостів і кіс, які стягують волосся).

Професійний догляд за волоссям Ланза передбачає всього лише 3 прості кроки. В результаті Ваше волосся стане приємним на дотик, буде легко розчісуватися, придбає привабливий блиск і зовнішній вигляд в цілому. Результат Ви побачите моментально! Процедура може використовуватися, як окрема салонна послуга, так і в поєднанні з іншими салонними процедурами.

Глибока реконструкція L’anza – це професійний сервіс, який займає всього лише 30-40 хвилин Вашого часу. Іншими словами це справжня «швидка допомога» для Ваших локонів. Працює з волоссям будь-якого ступеня пошкодження і має тривалий ефект.

Реконструкція волосся Ланза. Що потрібно для проведення процедури?

  • Уход L'anza. Реконструкция волосШампунь глибокого очищення – без сульфатів і парабенів, з формулою захисту кольору, очищення від хлору і накопичених силіконів;
  • Маска глибокої реконструкції – пов’язує зруйновані кератинові ланцюжки;
  • 3 сегментованих активатора: Бустер Сила – відновлює дисульфідні зв’язки;
  • Бустер Зволоження – повертає ліпідний шар;
  • Бустер Обсяг – додає гнучкість і щільність;
  • Захисний спрей – запечатує поживні речовини, зупиняє всі реакції фарбування.

Протезування волосся L’anza. Як проводиться? Основні етапи

Уход L'anza. Реконструкция волос

Етап 1 «Очищення». Шампунь готує волосся для процедури глибокої реконструкції. М’яка миюча основа, до складу якої входить екстракт кори мильного дерева Гуго, дозволяє створити пишну піну, яка якісно очищає волосся і шкіру голови. Крім того, даний засіб має пом’якшувальну дію по відношенню до жорсткої воді.

Етап 2 «Глибока реконструкція». Маска Deep Treatment – живильний засіб для зміцнення волосся в комплексі з 3-ма активаторами (зміцнення, зволоження, обсяг). До складу маски входить система кератинового відновлення Keratin Healing System, яка сприяє повній реконструкції пошкодженої структури локонів. До складу комплексу входить 19 амінокислот складових каркас волоса, комплекс солей пірралідон карбонової кислоти для зволоження, диметикон пенника лугового.

Етап 3 «Запечатування». Даний фінальний етап має на увазі використання захисного спрею для волосся Power Protector. Спрей закріплює ефект процедури, закриваючи кутикулу і допомагає утримувати і зберігати поживні речовини в волосі.

 

Реконструкція волосся і відновлення волосся L’anza. Де зробити в Харкові?

Ваше волосся пошкоджене барвником, стало сухим і ламким або погано розчісується? Догляд за волоссям від Ланза спеціально для Вас. Запевняємо, результат неодмінно перевершить Ваші очікування. Пропонуємо переконатися в цьому особисто. Для цього достатньо записатися в салон краси «Афродіта» (район «Нові будинки») за телефонами: +38 (057) 716-06-07; +38 (050) 081-00-47; +38 (063) 713-62-65; +38 (068) 308-07-07 (viber). Раді бачити Вас за адресою: проспект Московський, 252.

Позвоните нам