Салон краси
Eslabondexx

Eslabondexx – революційний захист волосся під час хімічної обробки

Хочете глобально змінити імідж? Змінити блонд, на рудий колір або стати шатенкою? Для нас, жінок, подібне бажання цілком зрозуміло. Нам завжди хочеться дивувати, вражати, змінюватися, вражати. Але! При цьому ми хочемо мати не тільки модний колір волосся, який буде відповідати нашому настрою і внутрішнього стану, а й здорове волосся. Якраз в цьому нам і допоможе революційна система Eslabondexx. Пропонуємо більш детально поговорити про неї, розібратися в її суті і зупинитися на основних перевагах.

Що таке Еслабондекс?

Дана салонна процедура, дійсно, є унікальною. Вона дозволяє максимально захистити локони під час будь-якого виду хімічного впливу. Ламке, сухе, слабке волосся – все це результат регулярного фарбування. Однак Еслабондекс дає можливість не допустити появи даних проблем.

Як це працює? Склад Eslabondexx змішується в необхідній пропорції з потрібною хімічною сумішшю. В результаті вдається не допустити пошкодження волосся, а також зберегти його силу і здоров’я. За рахунок чого вдається домогтися такого результат? До складу даного захисного розчину входять будівельні білки, масло лісового горіха і насіння кавуна. Як підсумок – волосся наповнюються необхідними елементами і вітамінами (Е, Н, В, РР), залишається здоровим, стає більш м’яким і еластичним, набуває привабливий блиск, а колір локонів більш тривалий період часу залишається яскравим і насиченим.

 

Коли застосовується система Eslabondexx?

Дана система також може застосовуватися самостійно для проведення глибокого відновлення волосся.

Безпечне фарбування, ламінування та випрямлення волосся в Харкові

Салон краси «Афродіта» піклується про красу і здоров’я волосся своїх клієнток, тому пропонують Вам тільки сучасні, кращі та безпечні методики, однією з яких є Eslabondexx. Наші майстри рекомендують Вам здійснювати фарбування волосся, ламінування, випрямлення або завивку волосся з використанням даної системи. В результаті Вам не доведеться витрачати час і фінансові кошти на тривалі відновлювальні процедури.

Скажімо: «СТОП пошкодженим волоссю»! Запис за телефонами: +38 (057) 716-06-07; +38 (050) 081-00-47; +38 (063) 713-62-65; +38 (068) 308-07-07.

 

Позвоните нам