Салон краси
Стрижка горячими ножницами

Стрижка гарячими ножицями – здоров’я і краса Вашого волосся

Ви дбаєте про своє волосся і хочете позбутися посічених кінчиків? Тоді лікувальна стрижка гарячими ножицями (термострижка) в салоні краси «Афродіта» спеціально для Вас. Пропонуємо сьогодні розібратися в суті даної процедури, її перевагами в порівнянні з традиційною стрижкою, а також дізнаємося, яких результатів варто очікувати.

Трохи історії

Виявляється, термострижка відома ще з часів Клеопатри. Її, раби нагрівали леза ножиць, а перукар виконував стрижку. Так, один швейцарський підприємець дізнався про такий факт і прийняв рішення про відтворення даної процедури в сучасних умовах.

Звичайна стрижка або термострижка?

Багато наших клієнток цікавляться даним питанням. Так, традиційна стрижка волосся призводить до порушення структури волосся. В результаті кінці локонів стають пористими, тому волосся піддаються згубній дії навколишнього середовища. Вони стають ламкими і тьмяними, з’являються посічені кінчики.

Стрижка гарячими ножицями – технологія виконання

Дана технологія грунтується на тому, що кожен волос «запаюється» в місці зрізу. В результаті кінчики волосся стають більш щільними, виключено їх перетин, а візуально вони виглядають більш об’ємними. Крім того, важливим моментом є те, що при цьому волосся не пересушується і не втрачає природний блиск.

Окрім  вибору робочої температури, то за дане питання відповідає миникомпьютер. Він автоматично здійснює вибір температурного режиму для поверхневих лез, виходячи з типу волосся (його ламкості, жорсткості, жирності і т.д.). Максимальна температура нагріву, як правило, 180 ° С.

 

Яких результатів чекати від «гарячої» стрижки?

Волосся після даного виду стрижки стає більш здоровим, сильним, блискучим і еластичним. Крім цього, набагато краще зберігається форма зачіски. Також подібна стрижка виконується з метою профілактики посічених кінчиків і ламкості волосся. Провідні фахівці в сфері перукарських послуг також стверджують, що регулярне проведення «гарячої» стрижки гарантує збільшення обсягу волосся. До того ж вони перестають випадати.

Стрижка гарячими ножицями особливо рекомендована представницям прекрасної статі, які регулярно здійснюють фарбування волосся і виконують хімічну завивку.

 

Проведення стрижки гарячими ножицями в Харкові

Майстри салону краси «Афродіта» на ХТЗ виконують дану процедуру для будь-якого виду стрижок. В першу чергу на вологому волоссі створюється бажана форма і необхідна довжина. Після висихання волосся майстер поступово скручує пасма в джгути для того, щоб було видно всі посічені волосся, і усуває їх. В результаті Ваше волосся стає красивим і здоровим!

Пропонуємо Вам переконатися в цьому особисто. Раді бачити Вас в нашому салоні біля «Нових Будинків». Запис за телефонами: +38 (068) 308-07-07; +38 (050) 081-00-47; +38 (063) 713-62-65.

 

Позвоните нам