Салон краси
Маникюр в салоне красоты Афродита

Манікюр в салоні краси Афродіта

Кожна жінка піклується про красу і здоров’я своїх рук, адже манікюр – це не тільки показник доглянутості, але і незамінний додаток індивідуального стилю.

Салон краси «Афродіта» пропонує професійний якісний манікюр всіх видів: обрізний, європейський, апаратний.

Обрізний манікюр або класичний

Даний вид догляду за руками вимагає нескладної попередньої підготовки, яка полягає в очищенні нігтів від залишків старого лаку і проведенні водних процедур. Для швидкого і ефективного видалення кутикули руки слід замочити на кілька хвилин у ванні з антисептичним засобом. Після чого кутикулу обрізають спеціальними щипцями, а нігтям надають потрібну довжину і форму за допомогою пилочки та ножиць. Завершується обрізний манікюр нанесенням зволожуючого і поживного крему. Класичний манікюр дуже простий у виконанні і займає мало часу. До недоліків можна віднести: можливість травмування кутикули, поява задирок (при не дуже вмілому виконанні). Даний вид ідеальний для тих, хто довгий час забував піклуватися про красу своїх рук і нігтів.

Європейський манікюр або необрізний

На відміну від класичного, більш щадний. Виконується без застосування будь-яких гострих предметів. Незамінний для людей з дуже тонкою, чутливою ​​шкірою. Процедура європейського манікюру починається з надання форми нігтикам спеціальною пилкою. Далі за допомогою дерев’яної палички, виготовленої, як правило, з апельсинового, рожевого дерева майстер дбайливо відсуває кутикулу, попередньо оброблену спеціальним складом для розм’якшення. Процедура європейського манікюру завершується масажем рук з живильним маслом або кремом. Ефект від такого манікюру проявляється не відразу, тільки через кілька сеансів при регулярному проведенні. Нетравматичность процедури повністю виключає можливість інфікування.

Апаратний манікюр, як різновид європейського

Кутикула віддаляється за допомогою спеціальної машинки зі змінними алмазними насадками у вигляді кульки. Процедура виконується на повністю сухі руки, кутикулу при цьому не обов’язково пом’якшувати спеціальними засобами. Апаратний манікюр підходить людям, які мають нерівну структуру нігтів, з проблемними шарующимися, пошкодженими нігтями. Різні насадки дозволяють крім звичайних гігієнічних процедур, виправити деякі дефекти нігтьової пластини, зробити її більш гладкою і рівною.

Майстри салону краси «Афродіта» з легкістю впораються з усіма видами манікюру, додадуть вашим рукам доглянутого і красивий вид.

Позвоните нам