Салон краси
Bouffant – прикорневой объем надолго

Bouffant – прикореневий обсяг надовго

Обсяг біля коріння на наступний день після укладання, і через тиждень, і навіть через місяць залишається для Вас лише мрією? Пора її втілювати. Для цього запрошуємо Вас в салон краси «Афродіта» на Московському проспекті для проведення нової процедури «Bouffant». Це революційна методика надання корінню волосся супер-обсягу на довгий час. При цьому Ваше волосся буде блискучими, шовковистим і еластичними, а також виглядають значно більш доглянутими і густими.

Bouffant – прикореневий обсяг і не тільки

Крім того, що Ваше волосся виглядає більш об’ємним, дана процедура сприяє зниженню активності сальних залоз. Завдяки цьому волосся значний час залишаються свіжими і пишними. Варто зауважити, що проведення додаткового укладання з використанням відповідних косметичних засобів зовсім не потрібно. Досить виконати звичну сушку волосся феном і через кілька хвилин Ваша зачіска виглядає так, ніби-то Ви щойно повернулися з салону.

Буфан: основна діюча речовина або що сприяє отриманню результату?

З урахуванням специфіки жіночого волосся, провідні експерти Paul Mitchell розробили унікальну технологію Bouffant, яка гарантує Вашим локонам прикореневий обсяг на довгий час. Варто відзначити, що, як правило, різні склади для досягнення ідентичного результату містять в собі теогліколеву кислоту, яка сприяє зміні структури самого волосся. В результаті воно січеться, виглядає сухим і втратившим силу. Однак в Буфан дана речовина замінена на цістіамін – речовина на основі амінокислот людської волосини, яку створюють екологічним методом з вовни овець.

Як проводиться процедура?

Безпосередньо перед самою процедурою волосся необхідно якісно вимити. Потім в області коренів виконують начісування і фіксують його за допомогою бігуді. Після цього на закріплення волосся наноситься склад, описаний вище. Важливо відзначити, що волосся, яке не бере участь в процедурі, попередньо покривають захисним засобом. Через 15 хвилин знімають бігуді, і здійснюють якісну промивку волосся.

Яких результатів чекати?

В першу чергу, це неймовірний обсяг біля коріння, який тримається близько місяця, при цьому засоби для укладання після кожного миття голови використовувати не треба. По-друге, Ваше волосся стане слухняним і гладким. Багатьох також хвилює питання про те, як волосся буде розчісуватися особливо в кореневій зоні. Відповідаємо. Ніяких проблем з процесом миття і розчісування не виникне. Воно буде легким і безперешкодним. Для посилення ефекту обсягу Ви також можете використовувати звичні засоби для укладання.

Переваги Bouffant або чому варто провести дану процедуру?

  • тривалий обсяг біля коріння (4-6 місяців);
  • самостійна швидка і легка укладка волосся;
  • волосся по всій довжині залишається гладким і еластичним;
  • структура волосся під час процедури не пошкоджується;
  • немає необхідності у використанні додаткового стайлінгу.

У Вас залишилися питання з приводу процедури? Майстри нашого салону з радістю дадуть відповідь на них. Запис за телефонами: +38 (050) 081-00-47; +38 (063) 713-62-65; +38 (068) 308-07-07. Крім того, в нашому салоні Ви можете скористатися послугами по відновленню і зволоженню волосся.

Позвоните нам