Салон краси
Омолаживающая процедура «Криолифт»

Омолоджуюча процедура «Кріоліфт»

Омолоджуюча терапія «Кріоліфт» – це сучасна методика, розроблена на основі високих кріогенних технологій (так зване лікування низькими температурами). Вона ефективна для усунення дрібних зморшок, шрамів, розтяжок, лікування сухої, чутливої і жирної шкіри, антивікової терапії, реабілітації після пластичних операцій. Безін’єкційна терапія «Кріоліфт» дозволяє, не порушуючи цілісності шкірних покривів, забезпечити поживними речовинами всі шари шкіри.

Як проводиться кріоліфтинг?

Перед Кріоліфтінгом слідує етап демакіяжу і очищення шкіри. Для очищення використовуються гелі та сироватки, відповідні Вам за віковою категорією і за типом шкіри. В процесі проведення кріоввпливу, на певні ділянки дозовано впливають холодом (від 0 до -20 градусів), що викликає звуження судин. Відразу після судини різко розширюються, збагачуючи клітини шкіри киснем і покращуючи ступінь проникнення вітамінів, мінералів та інших корисних речовин. У процесі впливу холодом також стимулюється кровообіг, активізуються гормональні та обмінні процеси.

На завершальному етапі омолоджуючої терапії «Кріоліфт» шкіру обробляють спеціальними тоніком, наносять гелі, живильні маски. Після шкіра виглядає зволоженою і сяючою, ефект від процедури зберігається протягом тривалого періоду часу. Косметолог підбирає для кожного індивідуальні вітамінні і мінеральні коктейлі. Вся процедура «Кріоліфт» займає близько години часу.

Чи безпечний кріоліфтинг і кому підходить процедура

Омолоджуюча терапія «Кріоліфт» відноситься до фізотерапевтичним методикам і зараховується до найбезпечніших способів омолодження, вона абсолютно безболісна і безпечна. Дана процедура рекомендується при тьмяному кольорі шкіри, розширених порах, набряклості, при зморшках, темних колах і «мішках» під очима. Для досягнення максимального ефекту рекомендуються проходження курсу омолаживающей терапії «Кріоліфт» (одна-дві процедури в тиждень протягом місяця).

Позвоните нам