Салон краси
Ручной массаж

Ручний масаж

Під час процедури прискорюється кровообіг, і запускаються обмінні процеси в шкірі і м’язах. Після сеансу масажу організм природним шляхом позбавляється від токсинів і зайвої вологи, яка міститься в підшкірно-жирової клітковини, підвищується тургор шкіри. Саме тому ручний антицелюлітний і баночний масаж вважається одним з найефективніших – після нього шкіра розладжується, а обсяги тануть буквально на очах.

Загальний класичний масаж усуває м’язовий гіпертонус і біль, сприяє розслабленню всього тіла. Сеансом розслабляючого масажу приємно завершити виснажливий трудовий день або напружений робочий тиждень. Для тих, хто не мислить свого життя без фізичних навантажень, незамінним буде спортивний масаж. Він дозволить вийти на новий рівень досягнень, підвищити працездатність і запобігти захворюванням опорно-рухового апарату.

Шоколадна розкіш для тіла

Побалуйте себе самої солодкою і смачною SPA процедурою по догляду за тілом. Шоколадне обгортання чудово підходить для того, щоб підняти настрій і позбутися від осінньої депресії. Процедура складається з попереднього скрабування тіла і безпосередньо обгортання шоколадом. Під час сеансу шкіра очищається і оновлюється, а потім максимально насичується корисними мінералами і ліпідами, які у величезній кількості містяться в какао-маслі.

Шоколадне обгортання володіє потужним антистресовим впливом і підвищує настрій, а вмілі руху масажиста під час процедури покращують загальний стан організму. Шоколадне обгортання зробить шкіру оксамитовою і укутає все тіло в неперевершений аромат, який однаково подобається чоловікам і жінкам. Ви отримаєте величезний заряд ендорфінів, які виробляє організм у відповідь на запах шоколаду.

Всі види ручного масажу в Харкові

Салон краси Афродіта на Московському проспекті запрошує своїх постійних і нових клієнтів на сеанси оздоровчого ручного масажу і найприємніших SPA процедур для тіла. Професійний масажист нашого салону запропонує вам масаж:

  • загальний;
  • класичний;
  • розслабляючий;
  • баночний;
  • антицелюлітний;
  • спортивний.

Регулярне відвідування масажного салону є універсальним методом підтримки краси і здоров’я тіла і приємним проведенням часу, яке позбавляє від втоми і напруги.

Позвоните нам