Салон краси

Безпечне фарбування волосся

Часи, коли фарбування волосся асоціювалося з чимось небезпечним, що погіршує стан волосся «кануло в літу». Постійне бажання красунь міняти образи зміною кольору волосся і вимоги безпеки фарбування змушувало виробників фарбувальних засобів вдосконалюватися і знаходити нові технології.

Так з’явилося нове слово в фарбуванні і це INOA – система стійкого безпечного фарбування. ІНОА – це абсолютно інноваційне безпечне фарбування без аміаку від кращого виробника професійної косметики LOREAL PROFESSIONAL.

 

Перевагами INOA є:

  • 100% зафарбовування сивини;
  • Відсутність аміаку в своєму складі, а значить і відсутність запаху при фарбуванні;
  • Доставка барвника і збагачення волосся маслом;
  • Безпечне використання навіть для чутливої шкіри голови.

В основі формули INOA закладена революційна система ODS (Oil Delivery Sistem), що доставляє фарбувальний пігмент в волосся маслом, а не аміаком. Така технологія гарантує стійкість і насиченість кольору, точність одержуваних відтінків, комфорт навіть для самої чутливої ​​шкіри голови, відсутність пошкоджуючого ефекту для самого волосся.

Унікальний догляд на основі натуральних компонентів і живлячих масел, що входять до складу барвника INOA, зробить Ваше волосся доглянутим, здоровим, блискучим і сильним. Вже після 5-7 фарбування навіть саме ламке і тьмяне волосся повертаються  до своєї первісної здорової структурі, а, отже, вам не знадобиться лікування.

Майстри нашого салону краси переконалися в якісність і чудовому результаті фарбування INOA, а клієнти підтверджують стійкість кольору і поліпшення здоров’я волосся.

 

Позвоните нам