Салон краси
Укладка волос

Візаж

Краса - це те, що всередині нас і кожна людина гарна по-своєму. За допомогою макіяжу ми можемо не тільки розкрити її, але і створити абсолютно індивідуальний образ для кожної особистості.

Ми виконуємо макіяж будь-якої складності і призначення, враховуючи індивідуальні особливості і бажання клієнта, використовуючи для роботи тільки професійні та якісні продукти.

Салон «Афродіта» пропонує Вам наступні види макіяжу

  • денний - використовується при денному освітленні, відмінно підходить для повсякденного життя, ділових зустрічей і переговорів;
  • вечірній - використовується при штучному освітленні, більш виразний, яскравий і помітний, дозволяє розслабитися, відпочити і стати чарівною;
  • макіяж для побачення - передбачає створення милого романтичного образу, щоб ваш обранець просто не зміг відвести від Вас очей;
  • весільний - повинен бути стійким, досить яскравим для зйомки, відмінно виглядати при будь-якому вигляді освітлення. У цьому макіяжі ви повинні відчувати себе справжньою королевою;
  • створення різних образів для фото і відео зйомки.

При створенні образу майстри салону краси «Афродіта» намагаються враховувати внутрішній світ людини, його ставлення до життя і особливості настрою.

Щоб зробити Ваше обличчя ще більш виразним наш салон надає послугу - нарощування вій (Харків).

Нарощені вії - це і красиво, і практично, підходять як для повсякденного носіння, так і для певного заходу. Густі, довгі вії підкреслять Ваші очі, зроблять погляд захопливим і спокусливим. До того ж більше не доведеться займатися пошуками підходящої туші і витрачати на неї кошти, змивати її кожен вечір, хвилюватися про те, що вона може потекти і образ буде зіпсований.

Для нарощування вій ми використовуємо штучні матеріали, подібні за будовою з натуральним волоссям або шовковою ниткою, які не викликають алергічних реакцій. За вашим бажанням Ви зможете вибрати пучечний або Порісничний спосіб нарощування.

Завдання наших фахівців - знайти найбільш привабливі риси і зробити на них акцент, створивши індивідуальний, неповторний і чарівний образ.

 

Визаж

Візаж: послуги візажиста

Краса – це те, що всередині нас і кожна людина гарна по-своєму. За допомогою макіяжу ми можемо не тільки...

Детальніше
Позвоните нам