Салон краси
3D ламинирование волос от Matrix

3D ламінування волосся від Matrix

Багато дівчат не особливо люблять осінню та зимову пору через сиру погоду – вийшла на вулицю з ідеальною зачіскою, всього кілька кроків і від неї не залишилося і сліду. Замість цього розпушене волосся або зачіска а-ля «кульбаба». Змінити ситуацію кардинальним чином дозволить процедура 3D ламінування волосся від Матрикс.

3D ламінування волосся в Харкові. Як проводиться процедура?

3D ламинирование волос от MatrixДля початку на локони наноситься спеціальний засіб для відновлення структури волосся, заповнюючи його зсередини керамидами, протеїнами і вітамінами. Після цього волосся прогрівають  феном і праскою, потім склад змивається і наноситься другий комплекс, призначений для наповнення кутикули волоса необхідними мінералами. В результаті наявні лусочки розгладжуються, саме волосся стає більш гладким. Завершальним етапом є нанесення термоактивної сировотки з подальшою фіксацією результату спеціальною праскою.

В результаті процедури кожен волосок покривається захисною плівкою, тому їм не страшні пил, волога, високі температури та ін. Після всіх зазначених маніпуляцій Ваші локони виглядають, як з реклами – такі ж здорові і красиві.

Процедура триває близько 2 годин, а результат зберігається на термін від 2-х до 6-ти тижнів в залежності від частоти миття голови і вихідного стану волосся.

Ламінування волосся. Чому варто вибрати його?

  • 3D ламинирование волос от Matrixздорове волосся, як зовні, так і зсередини;
  • гладкі, блискучі локони;
  • волосся стає більш «важким» і щільним;
  • швидка і легка укладка волосся;
  • тривале збереження результату (до 2-х місяців).

Ламінування волосся може бути, як самостійною процедурою, так і проводиться в комплексі з фарбуванням волосся. В останньому випадку в значній мірі «продовжується» життя кольору волосся.

Ось що говорить наша постійна клієнтка Наталя про ламінування волосся Матрикс: «Після того, як я виконала ламінування в салоні« Афродіта »пройшло близько трьох тижнів. І що я можу сказати? Результат перевершив всі очікування – моя зачіска пройшла випробування жовтневими дощами і все в ідеальному вигляді. Крім цього, волосся стало гладким, м’яким і дуже приємним на дотик. Цьому я дуже рада і раджу подібну процедуру всім. Не пошкодуєте!”

Де виконати 3D ламінування волосся в Харкові?

У салоні краси «Афродіта» в декількох кроках від станції метро ім. А.С. Масельського дана процедура виконується топовими фахівцями, які пройшли спеціальну підготовку. Що стосується ціни на його проведення, то вона залежить від довжини волосся, а також його густоти. Після 3Д ламінування Ваші локони будуть мати такий вигляд, ніби Ви щойно зійшли з обкладинки модного глянцевого журналу. Пропонуємо переконатися Вам в цьому особисто!

Позвоните нам