Салон краси
AirTouch

AirTouch

Мелірування, плоске одноманітне фарбування – все це пішло в минуле. У моді природність і складні переходи! Сьогодні популярні м’які переходи, завдяки яким зачісці надається візуальний обсяг, а також вдається значно продовжити час між фарбування. Домогтися подібних ефектів допоможе така технологія, як AirTouch.

АirТouch. Що собою являє технологія?

AirTouch

АirТouch – технологія фарбування волосся, яка дослівно перекладається, як «дотик повітря».

Для проведення фарбування пасма волосся вибираються за певною схемою і в певному порядку. Основна магія полягає в використанні фена (холодним повітрям), яким обдувається кожна пасма.

Завдяки цьому тонкі і короткі волоски випадають із загальної маси, а решта волосся (приблизно 30-50% від початкового об’єму) фарбуються.

 

Подібне розділення пасом дозволяє отримати багатогранні переходи і переливи. Волосся, прояснене подібним чином, не має жорстких переходів, як при мелірованні або омбре.

Фарбування АірТач. Основні переваги

  • AirTouchЩадна техніка фарбування – обробляється не вся маса волосся.
  • Довгограємість – носитися фарбування буде не менше 6 місяців, а іноді і рік.
  • Універсальність – фарбування походить власницям всіх стрижок, за винятком зовсім коротких. Подібна техніка дозволяє отримати будь-який бажаний колір, тому таке фарбування підходить і блондинкам, і брюнеткам, і рудим.
  • Доглянутість – відростаюче коріння при подібному фарбуванні виглядають природно і розумно.

АirТouch дозволить зробити, додати в Ваш образ освіжаючий нюанс, який буде доречний в будь-якій ситуації.

Що стосується «мінусів» даної техніки, то до них, як правило, відносять тривалість фарбування (3-6 годин). Це залежить від довжини і типу волосся. Крім того, для проведення фарбування АірТач необхідно знайти хорошого кваліфікованого майстра, в іншому випадку Ви отримаєте не той результат, який очікує, або просто зіпсуєте волосся.

Для якісного і вдалого проведення фарбування необхідно знати, як правильно розподіляти проділи, продувати пасма і ін.

Фарбування волосся в техніці Airtouch. Де виконати в Харкові?

Майстри салону краси «Афродіта» в Харкові (район «Нові Будинки») володіють необхідними теоретичними знаннями та практичним досвідом для виконання фарбування волосся за технологією Airtouch. Вони пройшли спеціальну підготовку, тому Ви можете бути впевнені в отриманні відмінного результату. Запрошуємо в наш салон, і Ви самі в цьому переконаєтеся! Запис за телефонами: +38 (057) 716-06-07; +38 (050) 081-00-47; +38 (063) 713-62-65; +38 (068) 308-07-07.

Позвоните нам