Салон краси
Прессотерапия

Пресотерапія

Пресотерапія представляє собою апаратний лімфодренажний масаж. В даному випадку дія на лімфатичну систему здійснюється за допомогою стиснутого повітря, подача якого здійснюється через спеціальний костюм.

Пресотерапія. У чому суть процедури? Як проводиться?

Дана процедура є ефективним способом схуднення, а також дозволяє боротися з целюлітом. Отримати прекрасний результат вдається за рахунок максимально точного впливу на проблемні зони за допомогою костюма. Здійснюється м’який і обережний масаж, завдяки якому поступово вдається підтягти шкіру і позбавитися від складок.

Проведення пресотерапії не приводить до мікротравм або пошкоджень шкіри.

Тривалість процедури близько 40-45 хвилин. У цей час Ви спокійно лежите на спеціально підготовленій кушетці. На Вас надаватися спеціальний костюм, про який ми вже говорили. В результаті 15 окремих надувних сегмента впливають на найпроблемніші зони. Завдяки ритмічному чергуванню тиску і пауз, стимулюється кровообіг, а також збільшується швидкість обміну речовин в організмі.

Корекція тіла за допомогою пресотерапії. У чому переваги процедури?

Спочатку дана процедура використовувалася для лікування варикозу, а також була засобом відновлення після проведення ліпосакції. Але! Пресотерапія є і відмінним методом корекції тіла. Основні переваги процедури наступні:

  • судинорозширювальний ефект, завдяки чому вдається відмінно боротися з проявами целюліту;
  • вдається підтягти в’ялу шкіру;
  • шкіра стає більш пружною і еластичною;
  • лікування початкового етапу ожиріння;
  • нормалізується обмін речовин.

Для отримання більш швидкого і кращого результату рекомендують поєднувати цю процедуру з обгортанням. Вже після 2-3 сеансів з’являється помітний ефект – проблемні зони з целюлітом зменшуються на 1-2 см. При цьому під час процедури не виникає больових і дискомфортних відчуттів. Навпаки, вона надає розслабляючу дію на м’язи і заспокоює нервову систему.

Позвоните нам