Салон краси
Наращивание ресниц

Нарощування вій

Щоб зробити Ваше обличчя ще більш виразним наш салон надає послугу – нарощування вій (Харків).

Нарощені вії – це і красиво, і практично, підходять як для повсякденного носіння, так і для певного заходу. Густі, довгі вії підкреслять Ваші очі, зроблять погляд захопливим і спокусливим. До того ж більше не доведеться займатися пошуками підходящої туші і витрачати на неї кошти, змивати її кожен вечір, хвилюватися про те, що вона може потекти і образ буде зіпсований.

Для нарощування вій ми використовуємо штучні матеріали, подібні за будовою з натуральним волоссям або шовковою ниткою, які не викликають алергічних реакцій. За вашим бажанням Ви зможете вибрати пучковий або порісничний спосіб нарощування.

 

Пучкова техніка нарощування вій

Дуже проста і займає небагато часу. Пучки штучних вій за допомогою спеціальних косметичних засобів на основі натуральних смол приклеюються до кінців натуральних. Достатньо всього лише кількох пучків і ваші очі будуть виглядати чарівно. Таке нарощування не підходить для тих, хто налаштований на тривале носіння штучних вій, пучечки досить швидко починають обсипатися. Ідеально, якщо Ви готуєтеся до якогось урочистої події або фотозйомки.

Порісничне нарощування

Більш тривала процедура (від 1,5 години до 3 годин), а й ефект від неї залишається на більш тривалий термін, приблизно до 3 тижнів. Така технологія дозволяє закріплювати штучні вії до натуральних – поштучно. Довжина вій підбирається індивідуально і в підсумку нарощені таким чином вії, виглядають абсолютно натурально.

Довгі і пухнасті вії зроблять Ваш погляд привабливим і чарівним.

 

Позвоните нам