Салон краси
Коррекция и покраска бровей

Корекція і фарбування брів

Доглянуті і красиві брови – важливі компоненти для загальної краси і гармонії обличчя. У деяких випадках, саме брови можуть змінити зовнішній вигляд жінки до невпізнання, а також зробити її обличчя більш виразним і привабливим. Однак особливо важливо підібрати їх форму відповідно до індивідуальних особливостей обличчя. У зв’язку з цим дане питання краще довірити косметологу.

Корекція брів в Харкові

Корекція брів є дуже тонкоюі делікатною справою, яка під силу наблизити лінії обличчя до досконалості. Так, умовно можна виділити чотири типи форми брів: круглі, прямі, зігнуті і ламані. Важливо відзначити, що вірно підібрана форма брів здатна візуально збільшити очі, зробити обличчя більш підтягнутим, а погляд молодим.

Звертаємо Вашу увагу в черговий раз на то, що довірити це питання краще професіоналові, а не намагатися самостійно надати бровам бажану форму. Косметолог салону краси «Афродіта» на ХТЗ виконує корекцію брів дбайливо і акуратно з урахуванням Ваших побажань. Пам’ятайте, брови – це занадто важливо, щоб помилитися.

 

Фарбування брів в салоні краси «Афродіта» (недалеко від «Нових Будинків»)

Мабуть, кожна жінка погодиться, що щоденна підводка брів завдає чимало клопоту. Адже необхідно, щоб вони виглядали симетрично, а колір був гармонійним. Крім того, нам зовсім не хочеться протягом дня переживати з приводу свого макіяжу. Дані проблеми з легкістю вирішить фарбування брів.

Майстри нашого салону для фарбування брів використовують продукцію RefectoCil. Ми зробили вибір даного виробника з кількох причин:

  • безпекаі гіпоалергенність фарби;
  • виключено пошкодження структури волосся;
  • стійкий колір – близько 4-х тижнів;
  • широка палітра кольорів.

Крім того, ми готові запропонувати Вам фарбування брів хною. Наш косметолог підбере необхідну концентрацію фарбувального матеріалу та час дії фарби для того, щоб брови стали гідним обрамленням Вашого обличчя.

Позвоните нам