Салон краси
Пилинг

Пілінг

Сучасна косметологія має в своєму арсеналі ефективні методи для поліпшення зовнішнього вигляду шкіри обличчя. Пілінг – це один з методів оздоровлення і омолоджування шкіри, згладжування рубців і розтяжок. В процесі пілінгу відбувається відлущування і видалення відмерлих клітин з поверхні шкіри. Завдяки особливому оновлюючому впливу, пілінг стимулює активне ділення клітин на більш глибоких шарах шкіри, робить її більш гладкою, надає здоровий зовнішній вигляд. Це ще і підготовча процедура перед професійним чищенням обличчя, що дозволяє розширити пори і пом’якшити шкіру.

Залежно від використовуваних для очисної процедури засобів виділяють хімічний, механічний, фруктовий пілінги обличчя.

Хімічний пілінг обличчя

Відноситься до одних з найбільш поширених нехірургіческіх методик, використовуваних для омолодження шкіри і профілактики вікових змін. Незважаючи на таку характерну назву, як «хімічний», це щадний і при цьому досить-таки ефективний метод.

У процесі хімічного пілінгу на середні і поверхневі шари шкіри здійснюють вплив за допомогою хімічно активних речовин. При взаємодії мінералів, глини, органічних кислот з епідермісом, омертвілі клітини шкіри злущуються. Зняття епідермального шару дозволяє очистити пори, запустити процес активної регенерації шкірних покривів. Активне вироблення колагену і еластину дозволяє успішно боротися з постакне, помітно поліпшити відтінок шкіри, усунути пігментні плями, розгладити дрібні зморшки.

Для впливу на глибокі шари епідермісу використовується глибокий хімічний пілінг особи, який вважається досить радикальним, проте дозволяє проводити корекцію глибоких зморшок, рубців, пігментації, гіперкератозу. Незалежно від ступеня впливу на шкірні покриви, проводитися дана процедура тільки кваліфікованим косметологом.

Механічний пілінг особи (або мікрокристалічний пілінг)

Це сучасний підхід до очищення, оздоровлення і омолоджування шкіри. Інноваційна в сфері косметології, методика являє собою апаратне шліфування шкіри. Порошок з мікрокристалів потрапляє на шкірні покриви під великим тиском через спеціальну насадку і тут же відсмоктується вакуумної трубкою. В процесі проведення процедури відбувається відлущування відмерлих і ороговілих клітин епідермісу.

Механічний пілінг особи дозволяє в значній мірі поліпшити стан шкіри: вирівняти її поверхню, відбілити, підвищити пружність і еластичність шкірних покривів. Після нього активізується клітинний обмін, поліпшується мікроциркуляція, зменшуються мімічні зморшки. Для більшого ефекту рекомендується проведення не одного, а кількох сеансів. Це відмінна альтернатива для людей з алергією на деякі органічні кислоти, які використовуються в процесі хімічного пілінгу. Виконання даної процедури в косметологічному салоні повністю виключає ймовірність потрапляння інфекції. Під наглядом у досвідченого фахівця Ви не будете відчувати будь-якого дискомфорту в процесі механічного пілінгу, а після нього Ваша шкіра буде просто сяяти здоров’ям і красою!

Фруктовий пілінг обличчя

У сучасній косметології це досить поширена процедура, надзвичайно корисна для шкіри. Видалення шару відмерлих і ороговілих клітин дозволяє проникнути корисним речовинам і цілющої вологи в усі слої шкірних покривів. Після даної процедури шкіра стає рівною і чистою, пілінг з використанням фруктових кислот дозволяє зробити її дійсно ідеальною. Крім того, подібний вплив на шкірні покриви запускає механізми регенерації і дозволяє успішно протистояти процесу старіння.

Деякі косметологи відносять фруктовий пілінг обличчя до хімічних, так як в даній процедурі використовуються органічні кислоти. Однак застосовувані альфагідрокіслоти є слабкими органічними сполуками, що не заподіюють шкідливого впливу здоровим клітинам шкіри. Дія фруктових кислот направлена лише на вирівнювання поверхні шкіри і її очищення. Проведення даної процедури в косметологічному кабінеті дозволить зробити її ще більш безпечною. Крім того, в салонах краси використовуються професійні косметичних засоби, які не можуть зрівнятися за якістю і ефективності з продукцією з мас-маркету.

У косметологічному кабінету салону краси «Афродіта» можна зробити поверхневий, серединний або глибокий пілінг по одній з відповідних для типу і стану Вашої шкіри методикою. Наші косметологи підбирають активні речовини в індивідуальному порядку для кожного клієнта. У салоні краси «Афродіта» використовуються професійні пілінги, повністю безпечні для здоров’я пацієнтів: Dr RIMPLER, KLAPP (Німеччина), ISABELLE LANCRAY, DECLEOR (Франція).

Позвоните нам