Салон краси
Бархатные ногти

Оксамитові нігті

Кожна жінка, приходячи в кабінет нігтьового сервісу мріє зробити самий неповторний, стильний манікюр, який стане доповненням до її унікальному образу. Салон краси «Афродіта» пропонує нову технологію сучасного і оригінального нігтьового дизайну – «Оксамитові нігті».

Що ж являє собою оксамитовий манікюр?

Створити дивовижне оксамитове покриття нігтів не так вже й складно. Для цього необхідно вибрати основу – лак, будь-якого кольору і флок – матеріал, що складається з дрібних крупинок вовни, віскози, бавовни та ін. Після нанесення основного лаку, за допомогою спеціального апарату – Флокайдера під дією магнітного поля, частинки флока швидко, акуратно і рівномірно розподіляються по всьому нігтя, щільно прилягаючи до основи і надаючи йому чарівний оксамитовий вигляд.

Різна структура, довжина, товщина, колір флока дозволяє проводити експерименти на будь-який смак. Оксамитовий манікюр при бажанні можна прикрасити стразами або скомбінувати кілька відтінків флока. У будь-якому випадку такий манікюр буде виглядати дійсно дуже незвично, створюючи враження, що нігті придбали м’яку, плюшеву структуру. Безсумнівно, кожен зверне увагу на такий цікавий дизайн нігтів.

Позвоните нам