Салон краси
Наращивание ногтей

Нарощування нігтів

Нарощування нігтів в салоні «Афродіта» – це прекрасна можливість отримати ідеальні, бездоганні нігті вашої мрії. Ви зможете самостійно підібрати довжину, форму нігтів, покрити їх оригінальним дизайном. А також на тривалий термін забути про поламані нігті, обкусані, що шаруються.

Наші майстри пропонують дві основні технології нарощування нігтів – «гелева» і «акрилова».

Гелеве нарощування нігтів користується на сьогоднішній день великою популярністю. Такі нігті міцні і еластичні, до того ж мають природний вигляд. Гель, який використовується для моделювання нігтів, не має запаху, гіпоалергенний. Особливістю процедури є затвердіння гелю під УФ – променями в спеціальній лампі.

На відміну від гелю акрил має властивість тверднути на повітрі протягом 1-2 хвилин, тому процедура нарощування вимагає деякої вправності від майстра. Після остаточного висихання акрилу, нігті шліфують, надаючи необхідну форму. Процедура нарощування нігтів за допомогою акрилу здатна подарувати гарні нігті, насилу відрізняються від натуральних. До того ж за рахунок барвників, які можна додавати в акрил, Ви зможете підібрати необхідний колір нігтя.

Штучні нігті мають безліч переваг. Крім того, що вони набагато міцніше натуральних, лак на таких нігтях тримається дуже довго і не сколюється, навіть якщо Ви будете постійно займатися звичними домашніми клопотами (прання, прибирання). Нарощене покриття уповільнює зростання кутикули, що дозволяє робити манікюр разом з корекцією, а це 1 раз в 2-3 тижні.

Ми повністю впевнені, Ви залишитеся задоволені роботою наших майстрів і будете вражені красою та вишуканістю нарощених нігтів, які збережуть свій прекрасний вид надовго.

Позвоните нам