Салон краси
Мужской маникюр

Чоловічий манікюр

Чоловічі руки вимагають до себе особливого догляду. Відрізняючись від жіночих, вони мають, як правило, більш грубу товсту шкіру. А часом професійна діяльність чоловіків, пов’язана з важкою фізичною працею ще більше псує красу сильних чоловічих рук.

Професійний догляд за нігтями і шкірою рук допоможе зробити руки будь-якого чоловіка більш доглянутими і акуратними.

Чоловічий манікюр поєднує в собі цілий комплекс косметологічних процедур. Це і формування гарної форми нігтів з легким поліруванням нігтьової пластини, і видалення кутикули, і ніжний пілінг, здатний очистити шкіру від відмерлих і ороговілих клітин. Завершальним етапом чоловічого манікюру завжди є приємний масаж з використанням поживних і зволожуючих косметологічних засобів.

За бажанням нігті покривають безбарвним, прозорим лаком. Такі покриття зовсім не помітні для оточуючих, а маючи в своєму складі живильні речовини, вітаміни і мікроелементи, зміцнюють і захищають нігтьову пластину.

Чоловічий манікюр дозволить надати рукам акуратний, доглянутий вигляд, а також дасть можливість чоловікам розслабитися і ненадовго відволіктися від повсякденної суєти.

Позвоните нам