Салон краси
Моделирование бровей в салоне красоты «Афродита»

Моделювання брів в салоні краси «Афродіта»

Брови – це справжнє обрамлення і окраса нашого обличчя. Так, правильне і грамотне оформлення брів дозволить підкреслити очі і зробити обличчя більш виразним і привабливим. Але що робити, якщо Вас не влаштовує їх форма і колір? Правильно. Відправиться на процедуру по корекції і моделювання брів. Сьогодні пропонуємо більш детально зупинитися на даній салонній процедурі, розібратися в її суті і основних нюансах.

Як виконується моделювання брів?

В першу чергу косметолог оцінює форму Вашого обличчя і розріз очей для того, щоб підібрати правильну форму брів, яка підходить саме Вам. Так, наприклад, круглолицим дівчатам підходять брови з досить високим підйомом і коротким кінчиком. В результаті вдається візуально подовжити обличчя.

Потім безпосередньо виконується моделювання брів. Його суть полягає в наступному: фахівець з допомогою косметичного олівця білого кольору малює передбачувану форму брів, після її затвердження з Вами, зафарбовує зазначену область хною. Важливо відзначити, що хна сприятливим чином впливає на шкіру і волосся. Середня тривалість процедура становить 40-50 хвилин. Вона залежить від насиченості і інтенсивності кольору в результаті.

Чого дозволяє домогтися моделювання брів? Основні переваги.

  1. Правильна форма брів, яка гармонує з овалом Вашого обличчя.
  2. Відповідний колір брів, який поєднується з кольором вашого волосся.
  3. Обличчя стає більш виразним.
  4. Немає необхідності щодня фарбувати брови олівцем або тінями.
  5. Збереження кольору брів на 3-4 тижні.

Моделювання брів в Харкові

Ми вже говорили про те, що брови можуть, як прикрашати, так і псувати Ваш зовнішній вигляд. Тому ще раз наголошуємо, що форма брів повинна бути не тільки модною, але і підходити саме Вам. Наші фахівці в обов’язковому порядку виконують моделювання брів з урахуванням цього основного правила і Ваших особистих побажань.

Що стосується ціни на дану послугу, то вона становить 50 грн. Якщо моделювання брів буде доповнено їх корекцією, то до суми додається ще 40 грн (в результаті 90 грн). Раді бачити Вас в нашому салоні за адресою: проспект Московський, 252. Ми подбаємо про Вашу красу і гарний настрій!

 

Позвоните нам