Салон краси
Ботокс для волос

Ботокс для волосся

Ботокс для волосся, хіба це можливо? Можна здивуватися, почувши подібне. Мабуть, кожна знає про застосування ботулотоксину (простіше ботокс) в косметології для омолодження шкіри. Однак допомогти він може і у відновленні здоров’я і краси волосся. У підсумку після процедури щоранку Ви будете починати з прекрасного настрою, адже об’ємнt, шовковисте і гладке волосся не може не радувати!

Як працює Ботокс для волосся?

Ботокс є лікарською суміш, до складу якої входять компоненти, необхідні для відновлення волосся:вітаміни А, В, Е, С;

  • амінокислоти – сприяють зміцненню волосся;
  • кератин – відновлює структуру волосся;
  • колаген – робить локони більш еластичними і пружними;
  • гіалуронова кислота – сприяє «затримкі» вологи, завдяки чому волосся залишається блискучим довгий час, попереджається його ламкість і перетин;
  • Арганова олія – сприяє зміцненню кутикули і підсилює блиск волосся.

Важливо! Подібний склад допомагає відновити навіть саме пошкоджене волосся. В результаті усуваються посічені кінчики, структура волосся стає більш щільною і рівномірною, а самі локони – блискучими і шовковистим.

Як проводиться процедура?

Процедура виконується в кілька етапів. В першу чергу волосся вимивається, після чого злегка підсушується. Потім на йог наноситься певний хімічний склад, який відкриває «проходи» для глибокого «впровадження» активних елементів в структуру волосу. Після цього настає другий етап процедури. Волосся по всій довжині покривають концентратом поживних і зволожуючих речовин, збагачених ботулотоксином.

Хочемо звернути Вашу увагу на те, що в нашому салоні подібний реабілітуючий склад не просто наноситься на волосся, а впроваджується праскою по засобом делікатного пара. Це дозволяє приблизно на 70-80% поліпшити результат, а корисні речовини, отримані під час процедури, не вимиваються, навіть після багаторазового миття голови.

Таким чином, протягом 1-2 місяців Ви зможете забути про посічені кінчики і пухнастість. Ваші локони будуть мати розкішний зовнішній вигляд, стануть приємними на дотик, більш об’ємними і шовковистим, а також будуть легше піддаватися укладанню.

Вартість ботокса для волосся

Ціна на дану послугу залежить від довжини волосся. Так в нашому салоні вартість ботокса для волосся варіює від 300 до 350 грн. Таким чином, всього за 40-60 хвилин Ви отримуєте описаний вище результат. Запрошуємо Вас в салон краси «Афродіта» на ХТЗ переконатися в цьому особисто. Чекаємо Вас!

Позвоните нам