Салон краси
Техно ботокс для волос

Техно ботокс для волосся

Рівне, здорове, гарне і доглянуте волосся – Ваша давня мрія? Майстри салону краси «Афродіта» на Московському проспекті допоможуть втілити її в життя. Для цього ми готові запропонувати Вам інноваційну процедуру парогеніраціі для випрямлення і відновлення волосся – Техно ботокс.

Як проводиться процедура?

Техно ботокс для волосДля проведення даної салонної процедури по догляду за волоссям використовується спеціальна праска, в яку заливається ботокс – унікальний еліксир, до складу якого входять вітаміни і масла для волосся. В результаті стайлер створює пар, який заповнює лусочки кутикулярного шару. При цьому під дією високих температур волосяні лусочки закриваються, завдяки чому волосся набуває «нового життя», стає гладким і шовковистим.

Техно ботокс нейтралізує статичну електрику, тобто після зняття головного убору Ваша зачіска буде залишатися такою ж ідеальною. Ніяких стирчаннь і пушіння локонів!

Техно ботокс для волосся. Яких результатів чекати?

  • Відновлення структури волосся;
  • Здорові і красиві локони по всій довжині;
  • Гладке, шовковисте і блискуче волосся;
  • Усунення наелектрізованності волосся;
  • Більш легка і швидка укладка зачіски, збереження її форми.

Техно ботокс для волосся. Де виконати в Харкові?

Виконати цю та багато інших процедур по відновленню і оздоровленню волосся Ви можете в салоні краси «Афродіта» на ХТЗ. Наші майстри пройшли спеціальну професійну підготовку, тому Ви можете бути на 100% впевнені в відмінному результаті. Наші ціни досить демократичні, тому кожна дівчина може дозволити собі мати ідеальні волосся. Порадуйте себе!

Позвоните нам