Салон краси
Вакуумно-роликовый массаж на аппарате Starvac

Вакуумно-роликовий масаж на апараті Starvac

Зовсім недавно французькою компанією Starvac Group була розроблена інноваційна технологія масажу по тілу StarVac з використанням вакуумно-роликового масажера.

Техніка апаратного масажу Старвак застосовна для:

  • профілактики вікових змін шкіри;
  • лікування целюліту;
  • в якості антистресової терапії;
  • як підготовка до пластичних операцій;
  • в реабілітаційний період після пластики.

Апаратний масаж StarVac (Старвак) має відмінний дренажний ефект, він сприяє виведенню з організму токсинів, підвищує пружність шкіри, стимулює кровообіг і лімфоток. Це також додаткове харчування, зволоження і мінералізація шкіри. Вакуумно-лімфодренажний методика «Старвак» зберегла в собі всі позитивні сторони традиційного мануального масажу. Апаратний масаж StarVac (Харків) може використовуватися для будь-якої частини тіла.

Швидкий і ефективний спосіб схуднення – вакуумний масаж

Для такого виду апаратного масажу використовуються невеликі насадки у вигляді баночок. Вони виконані з силікону, тому процедура абсолютно безболісна. Апаратно встановлюється рівень вакууму і фахівець, який проводить процедуру, проводить насадкою по проблемній зоні. При цьому шкіра втягується в насадку – за рахунок цього і відбувається масажний ефект: рідина видавлюється з тканин в лімфатичне русло, далі виводиться з організму. Природно, кількість відкладень під шкірою зменшується, а шкіра розгладжується і зміцнюється. Такий спосіб схуднення дозволяє уникнути зниження тургору шкіри, а слідчо в’ялості.

Роликова складова такого масажу також сприяє корекції фігури. Позбавлення від целюліту гарантовано в найкоротші терміни. Жирова складова шкіри піддається впливу рухомих в різні боки роликів. Шкірна складка захоплюється при цьому на всю товщину шару і піднімається над м’язами, змушуючи інтенсивно стискатися і розтискати клітковину. При цьому з клітин виводяться продукти обміну і розпаду, а також токсини.

Процедура дуже ефективна для корекції ваги, дозволяє значно зменшити зовнішні прояви целюліту і, завдяки ліфтінгу м’язів, змоделювати контури своєї фігури. Процедура StarVac просто створена для тих, хто піклується про своє тіло, і бажає завжди виглядати молодо, струнко і граціозно.

 

Позвоните нам