Салон краси
Кератиновое выравнивание волос для блондинок

Кератинове вирівнювання волосся для блондинок

Стилісти-перукарі в один голос твердять про те, що біляві локони потребують спеціального догляду. Тільки так вдасться на довгий час зберегти насиченість і яскравість кольору, а також надати волоссю бездоганний вигляд. Справитися з цими завданнями, а також зробити волосся гладким і шовковистим дозволить спеціальна процедура – кератинове вирівнювання волосся для блондинок.

Кератинове вирівнювання волосся для блондинок. У чому особливість?

Кератиновое выравнивание волос для блондинок

Будь-яке кератинове вирівнювання і відновлення волосся полягає в його насиченні рідким кератином. Але якщо ми говоримо про блондинок, то для проведення процедури є певні нюанси. Майстер нашого салону використовує спеціальний склад на основі білка кератину з додаванням масел. Масла сприяють зволоженню волосся зсередини, а білок в свою чергу «заповнює» порожнечі, що утворилися між лусочками.

Ведучий стиліст-перукар салону краси «Афродіта» зазначає: «Подібний кератиновий догляд для блондинок дозволяє отримати Вау-ефект: волосся більш слухняне, шовковисте, а також вдається зробити зачіску більш доглянутою і« багатою »».

Склад для процедури готується індивідуально для кожної клієнтки, виходячи зі стану її локонів. Ваші локони пушаться? Суміш насичується великою кількістю масел. Волосся тонкі і позбавлені об’єму? Збільшується співвідношення білка.

Як проводиться процедура?

Кератиновое выравнивание волос для блондинок

Етап 1. Якісне очищення – дозволяє «звільнити» волосся від забруднень, а також залишків стайлінгу.

Етап 2. Нанесення кератинової маси – засіб наноситься по всій поверхні волосся з відступом кілька сантиметрів біля коріння.

Етап 3. Сушка волосся феном.

Етап 4. Термообробка волосся ультразвуковим праскою – дозволяє домогтися глибокого проникнення складу всередину волоса.

Етап 5. Усунення залишків кератину – волосся миється, наноситься спеціальна маска, і локони повторно висушуються феном.

 

Кератинове вирівнювання волосся для блонда. Якого ефекту очікувати?

  • гладке, шовковисте, еластичні локони;
  • волосся стає більш «важким» і об’ємним;
  • волосся набуває більш здорового, глянсового виду;
  • відновлення структури пошкодженого волосся;
  • «Запечатування» кольору.

Ефект від процедури зберігається на термін від 3 до 6 місяців. Але! Кератин здатний накопичуватися в волоссі. Так, уже після проведення декількох процедур кератинового догляду результат Вас може радувати близько 7-8 місяців.

Кератинове вирівнювання волосся в Харкові. Де виконати?

Провести кератінове вирівнювання для будь-якого типу волосся Ви можете в салоні краси «Афродіта» на ХТЗ за доступною ціною і в комфортній обстановці. Наші майстри пройшли спеціальну підготовку, тому процедура буде виконана якісно і дбайливо, а результат неодмінно Вас здивує.

Після проведення кератинового вирівнювання Вам обов’язково будуть дані рекомендації по догляду за волоссям, спрямовані на максимально тривале збереження отриманого результату. Будемо раді подарувати Вам бездоганні шовковисте локони, про яких Ви так давно мріяли!

Позвоните нам