Салон краси

Корекція фігури

Всі без винятку жінки мріють про плоский живіт і пружню, підтягнуту шкіру стегон і сідниць. Однак зовсім не просто підтримувати своє тіло в ідеальній формі: відсутність регулярних фізичних навантажень, надмірна любов до борошняних виробів і солодощів, гормональний дисбаланс в організмі зовсім не прикрашають жінку. Жирові відкладення на животі та стегнах дуже швидко з'являються і неохоче залишають ці області.

Тому апаратні методи впливу просто незамінні в бородьбі  з зайвими сантиметрами. На допомогу косметологів прийшла пресотерапія і вакуумно-роликовий масаж апаратом Starvac (Старвак). Два цих методи є в своєму роді інноваційними і сприяють не тільки зменшенню обсягів тіла, але і меделюванню контурів фігури. Такий ефект можна досягти тільки при серйозних і постійних фізичних навантаженнях в спортивному залі, на який у багатьох не вистачає часу.

Підшкірна клітковина накопичує досить багато рідини, яка в свою чергу надає шкірі неприємний ефект «апельсинової корочки». Вплив на підшкірну клітковину і м'язи тіла провокують "видавлювання" такої рідини в лімфатичне русло, а значить і зменшення обсягів. При цьому глибока стимуляція зміцнює шкіру, підвищує її тургор. Такі способи схуднення дозволяють Вашій шкірі залишатися пружною і еластичною. В'ялість і обвисання виключені!

Салон «Афродіта» проводить корекцію фігури за допомогою двох цих методів. При цьому процедури фінансово доступні і результат Ви побачите негайно.

Прессотерапия

Пресотерапія

Пресотерапія представляє собою апаратний лімфодренажний масаж. В даному випадку дія на лімфатичну систему здійснюється за допомогою стиснутого повітря, подача якого здійснюється через спеціальний костюм. Пресотерапія. У чому суть процедури?...

Детальніше
Вакуумно-роликовый массаж на аппарате Starvac

Вакуумно-роликовий масаж на апараті Starvac

Зовсім недавно французькою компанією Starvac Group була розроблена інноваційна технологія масажу по тілу StarVac з використанням вакуумно-роликового масажера. Техніка апаратного масажу Старвак застосовна для: профілактики вікових змін шкіри; лікування...

Детальніше
Позвоните нам