Салон краси

Що форма брів розповість про Ваш характер?

А ви знали, що наші брови можуть багато розповісти про нас і про наш характер зокрема? Зацікавилися? Пропонуємо вам подивитися на свою форму брів і дізнатися про особливості Вашого характеру.

Брови у формі півмісяця

Люди з подібною формою брів характеризуються підвищеною доброзичливістю, безкорисливою допомогою оточуючими. Іншими словами є справжнісінькими альтруїстами. У Вас така форма брів? Мабуть, ви дуже м’який, уважний і турботливий чоловік, у якого досить багато друзів.

Прямі брови

Люди з прямими бровами, як правило, в разі прийняття складних рішень керуються саме розумом, а не серцем. Подібна форма людей часто зустрічається у організованих людей, які люблять і цінують порядок у всьому, а також намагаються не допускати і уникати незапланованих ситуацій.

Брови з гострими кінчиками

Загострені на зовнішніх куточках брови, як правило, зустрічаються у реактивних, імпульсивних і емоційних людей. Такі люди в буквальному сенсі блискавично приймають рішення, не завжди встигаючи все добре обміркувати і зважити.

Довга лінія брів

Володарі таких брів дуже і дуже енергійні люди. У них багато друзів і знайомих, які часто діляться з Вами своїми проблемами, а ви завжди готові їх вислухати і допомогти. Іншими словами вашої позитивної енергетики вистачить на всіх.

Коротка лінія брів

Спокій, тільки спокій! –  це девіз людей з короткою лінією брів. Ви завжди намагаєтеся залишатися осторонь від пліток, ви не любите обговорювати людей, та люди, які схильні все драматизувати, Вам не до душі.

Піднята форма брів

Володарі такої форми брів, як правило, справжні перфекціоністи. за характером. Ви завжди викладаєтеся на всі 100% і прагнете до того, щоб все було ідеально. Це стосується всіх сфер життя, навіть побутових дрібниць. Ви досить самокритичні і вимогливі до інших.

Широкі брови

Якщо судити про характер людини, то широкі брови – ознака впевненості в собі і власних силах. При цьому ви не любите виставляти це напоказ. Людина з широкими бровами, як правило, досить прямолінійний, відкритий і часто говорить те, що думає.

Тонкі брови

Тонкі брови в більшості випадків є ознакою дуже напористого характеру. Деякі подібну особливість характеру можуть сприймати за агресію, але це не так. Ви знаєте чого хочете і вмієте досягати своєї мети, що дуже допомагає Вам в кар’єрі. Але ось з рідними і близькими вам варто бути м’якше.

А у Вас яка форма брів і характер?

Позвоните нам