Салон краси
Пудрове напилення брів. Всі нюанси процедури

Пудрове напилення брів. Всі нюанси процедури

Пудрове напилення брів – вельми поширена салонна послуга, якою користується досить багато жінок різного віку. Чому? Відповідь просто – це красиво, зручно і довговічне. Сьогодні хочемо більш детально зупинитися на даній процедурі, а також торкнутися всі нюанси, касаемо неї.

Пудрові брови. Кому варто зробити?

Ваша природна форма брів не відповідає типу особи?

У вас асиметричні брови?

На брови відсутня якусь ділянку внаслідок травми (шрами, рубці)?

Позитивна відповідь хоча б на одне з питань – привід задуматися про проведення пудри напилення брів.

Пудровим напилення брів. Особливості процедури

Основна особливість і перевага одночасно – це природний вигляд брів. Домогтися цього вдається за рахунок використання декількох тонів барвника. Виглядає це так, немов брови трохи підфарбували.

Крім того, Ви отримуєте стійкий результат у вигляді ідеальних брів, який буде радувати Вас 1,5-2 роки, а також заощадить Ваш ранковий час на макіяжі.

Пудровий татуж брів. Підготовка до процедури

В першу чергу створюється ескіз – це чи не найскладніше і відповідальне завдання. Адже за допомогою візуально добудованих до ідеалу пропорцій, ми можемо візуально змінювати обличчя. Наприклад, можна збільшити очі і зменшити ніс, розширити лоб або навпаки зробити його вже.

Основні правила побудови ідеальних брів диктуються нам самої геометрією особи і його деталей. При побудові брів фахівці нашого салону орієнтуються на надбрівні дуги клієнта і зростання волосків на його бровах. Якщо волосків не вистачає, пудровие напилення брів допомагає візуально добудувати брову до потрібних розмірів.

Основна наша мета при створенні ескізу – знайти ідеальні пропорції особи клієнта, зробити загальний вигляд обличчя гармонійним, а погляд виразним.

Пудровие брови. Суть процедури

Сама процедура полягає у виконанні точкових проколів за допомогою спеціального апарату для татуажу. В результаті барвник вводиться у верхні шари епідермісу, а потім розподіляється в шкірі. Форма контуру брів і відтінок пігменту вибирається індивідуально для кожної жінки. Ще раз підкреслюємо – головне, щоб все виглядало гармонійно і максимально природно.

Головне завдання майстрів нашого салону при проведенні процедури – не змінити природну конфігурацію брів, а поліпшити їх форму.

Пудровие брови в Харкові. Де зробити якісно?

Салон краси Афродіта (район Нові Будинки) – місце, де кожна жінка може відчути себе справжньою Богинею. Для цього ми пропонуємо найрізноманітніші процедури, в тому числі і пудровий напилення брів. Майстри нашого салону виконають цю процедуру максимально якісно і дбайливо. Будьте красивими завжди і всюди, а ми Вам у цьому допоможемо!

Позвоните нам