Салон краси
Осень – не повод отказываться от депиляции/шугаринга

Осінь – не привід відмовлятися від депіляції / шугаринга

Чи робити осінь депіляцію / шугарінг? Подібним питанням задаються багато дівчат і жінки. Адже з відкритою шкірою ніг ми перестали ходити, так навіщо витрачати час на не зовсім доцільну на перший погляд процедуру? Адже восени, взимку, та й на початку весни можна скористатися традиційною бритвою – просто, швидко та й з дому нікуди не потрібно виходити. Якщо подібні думки вам знайомі, то ця стаття спеціально для Вас.

10 причин робити депіляцію / шугарінг восени і взимку

  1. Осінь - не привід відмовлятися від депіляції / шугарингаЕстетичний аспект-Ваша шкіра завжди буде гладкою, доглянутою і красивою.
  2. Завдяки процедурі шугаринга Ваша шкіра буде більш м’якою, еластичною і приємною на дотик (цукор надає зволожуючу і живильну дію).
  3. Цукор – прекрасний пілінг.
  4. Для проведення даних процедур для початку потрібно відростити волоски на 3-5 мм.погодьтеся, зробити це в холодну пору року набагато простіше, ніж влітку.
  5. Шкірні покриви швидше звикнуть до дискомфорту, який все ж присутній під час процедури, і вже навесні-влітку ви зовсім не будете відчувати ніякого болю/неприємних відчуттів.
  6. Регулярне виконання депіляції / шугаринга сприяють тому, що волосяні фолікули стануть слабкіше, а, значить, волосся стане рости значно повільніше.
  7. Густота волосяного покриву стане набагато менше.
  8. Регулярне проведення процедур дозволить виконувати їх значно рідше, а, значить, влітку на депіляцію/шугарінг ви будете витрачати менше часу.
  9. До настання літа волосся на вашому тілі стануть більш м’якими і світлими, що в значній мірі полегшить процедуру.
  10. І найголовніше – ви будете завойовувати погляди коханої людини щодня, незалежно від пори року. Та й погодьтеся, себе ви також будете відчувати по-іншому – більш впевнено і привабливо.

Якісна депіляція і шугарінг в Харкові. Де зробити?

У Вас ще залишилися сумніви з приводу виконання депіляції / шугаринга в холодну пору року? Запрошуємо вас в салон краси Афродіта для того, щоб остаточно переконатися в її важливості і необхідності. Шугарінг можна і потрібно проводити завжди, незалежно від пори року або настрою. Будемо раді бачити Вас в нашому салоні за адресою: проспект Московський, 252.

Позвоните нам