Салон краси
Безсульфатные шампуни. Все ЗА и ПРОТИВ

Безсульфатні шампуні. Всі ЗА і ПРОТИ

Безсульфатні шампуні (шампуні без сульфатів, шампуні з позначкою Sulphate Free) – супер популярні засоби серед дівчат. Адже прийнято вважати, що це безпечна та екологічна косметика, яка не зашкодить волоссю. Чи це так насправді? Пропонуємо розібратися разом у цьому питанні.

Безсульфатні шампуні. Головні особливості

Безсульфатні шампуні. Всі ЗА і ПРОТИШампуні без сульфатів працюють за рахунок комплексу більш м’яких ПАР (поверхнево-активних речовин), як правило, похідних пальмової або кокосової олії. У складі вони можуть позначатися так: Disodium Laureth Sulfosuccinate, Lauryl Betaine, Lauryl Glucoside, Cocobetaine, Sodium methyl cocoyl taurate, Sodium methyl oleoyl taurate, Lauryl betaine, Sodium cocoyl isethionate, Sodium Isostearoyl Lacty.

При цьому важливо знати і розуміти, що безсульфатні шампуні через свій дбайливий склад досить погано піняться і недостатньо ефективно справляються з видаленням пилу, шкірного сала і бруду, що накопичується на шкірі. В цьому, мабуть, і криється їхня основна особливість.

Для якісного очищення волосся їх слід промивати двічі, навіть якщо Ви не користувалися лаками, пінками або будь-якими іншими засобами укладання.

Кому показані безсульфатні шампуні?

  • у Вас дуже чутлива, легко дратівлива, проблемна шкіра голови;
  • у Вас сухе або кучеряве волосся;
  • волосся почало сильно плутатися, ламатися, пушитися;
  • Ви робите завивку, ламінування, кератинове випрямлення, а також хочете, щоб пігмент після фарбування вимивався повільніше.

Чи варто використовувати безсульфатні шампуні на постійній основі?

Використовувати безсульфатні шампуні на постійній основі не рекомендовано – краще чергувати їх з сильнішими засобами, хоча б 1 раз на 1-2 тижні рекомендуємо Вам користуватися сульфатним шампунем. Сульфати здатні без залишку видаляти засоби для укладання, крім того, багато дерматологічних шампунів проти лупи створені якраз на базі сульфатів. Також слід розуміти, що багато сучасних шампунів на сульфатах додатково збагачені зволожуючими, живильними та розгладжуючими компонентами для турботи про шкіру голови та волосся!

Але перший тиждень після фарбування – тільки максимально м’які та щадні шампуні – це закон! ⠀

Як вибрати шампунь, що підходить саме Вам?

Для цього краще звернутися за допомогою до професіоналів – перукарям стилістів салону краси «Афродіта» (Харків, район «Нові Будинки»). Наші майстри оцінять стан Вашого волосся і допоможуть підібрати необхідні засоби для догляду за ними. Крім того, ми готові запропонувати Вам величезний спектр процедур відновлення волосся. В результаті Ваше волосся буде здоровим і неймовірно красивим.

Позвоните нам